Blog

2021 Stor Perde Trendleri

Stor Perde
 • Mevsimler değiştikçe, birçok ev sahibi Bahar temizliği fırsatını kullanır. Bahar aynı zamanda evinizin iç mekanını yenilemek için harika bir zamandır. Yaşam alanınızı güzelleştirmek, çocuklarınızın yatak odasını yeniden düzenlemek, mutfağınızı ve banyonuzu güzelleştirmek isteyebilirsiniz.

  Bahar, değişim zamanıdır; kış sona erdiğinde, yeni minderler, panjurlar seçebilir ve taze renklerle denemeler yapabilirsiniz. Evinizi daha davetkar hale getirecek bazı bahar iç tasarım trendlerine bakalım. İster mekanınızı güzelleştirmek, rahatlatıcı bir atmosfer yaratmak istiyor olun, ister bütçenize göre evinizi yeniden tasarlıyor olun, en önemli ipuçlarımız size ilham verecek ve sizi heyecanlandıracaktır.

  Pastel Tonlar
  Baharı düşündüğünüzde aklınıza hangi renkler geliyor? Birçok insan için pastel tonlar baharla eş anlamlıdır. Açık, pastel bir renk seçmek, evinizi ferahlatmanıza ve havadar bir his yaratmanıza yardımcı olabilir. Ördek yumurtası mavisi, açık sarı veya soluk yeşil gibi tonlar rahatlatıcı bir ortam yaratmaya yardımcı olacaktır.

  Açık renkler, huzuru teşvik eder ve hızlı tempolu ve çoğu zaman telaşlı hayatlarımızdan mola verir. Pastel renkler çeşitli şekillerde evinize eklenebilir. Duvarlarınızı boyamak veya vurgulu bir yastık, perde veya bir sanat eseri seçmek isteyebilirsiniz. Bahar temalı bir iç tasarımda pastel tonları kullanmak evinize yumuşaklık katacaktır.

  Renk Kombinasyonları
  Canlı bahar çiçeklerini anımsatan parlak zıt renkler kullanmak isteyebilirsiniz. Pastel ve parlak renkleri bir araya getirmek harika görünür ve iç mekanınızı çarpıcı hale getirir. Göz alıcı ve odanın merkezinde olacak parlak renkli bir vurgu parçası seçin.

  İlkbahar için mükemmel olan ve birlikte harika görünen iki renk arıyorsanız, sarı ve griyi düşünebilirsiniz. Bu iki renk çağdaş bir his yaratmak için kullanılabilir ve duvar kaplamalarında, yumuşak mobilyalar ve pencere kaplamalarında kullanılabilir. Sarı, donuk gri bir iç mekana bir renk patlaması katacak ve canlandırıcı bir renktir.

Leave a Reply