Kurumsal

PERWAY

Perway, 1996 yılında kurulduğu günden bugüne kadar, ürettiği ürünlerle sektörde öncü olan firmamız her zaman daha iyi ve daha kaliteli ürünler üretmek için AR-GE çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Ürün çeşidi, estetik ve kaliteye verdiği önemle geleceğe emin adımlarla ilerleyen Perway, 500’den fazla ürün seçeneğiyle Türkiye’de ön sıralarda yer almaktadır. Dünyanın değişik bölgelerinde ihracat yapan firmamız, Perway markasıyla daha büyük başarılara imza atmak için gece gündüz çalışmaktadır. Üretimini Seyrantepe’deki fabrikasında gerçekleştiren firmamız, ürün pazarlamasını Türkiye’nin her köşesinde oluşturmuş olduğu geniş bayii ağıyla gerçekleştirmektedir. İstediğiniz anda profesyonel ekiplerimiz bir telefon kadar yakınınızda.

HER YERDEYİZ

Kaliteli ürünlerimizi herkese sunabilmek ve dünyanın her noktasına ulaştırabilmek için her gün ağımızı genişletiyor ve operasyonel kabiliyetimizi güçlendiriyoruz.

Siz de bu ayrıcalıktan ve sınırsız tasarım felsefemizden faydalanabilin diye bu genişleme politikasını daimi olarak sürdürüyoruz.

Tüm ürün seçeneklerimize ulaşmak ve bu kalitemiz ile tanışmak için en yakın PERWAY satış noktasına uğrayın “sınırsız perde keyfi”ni siz de yaşayın.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Perde Sistemleri üretimi ve montajı işlerinin belirlenen hedefler doğrultusunda, ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak, en doğru şekilde yapılmasını sağlamak,

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve cevap vermek,

Verilen hizmeti taahhüt edilen zamanda bitirebilmek,

Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip her noktada sürekli iyileşmeyi temel felsefemiz olarak belirlemek,

Çalışanların gelişimi için sürekli eğitimler vererek çalışanların katılımını ve gelişimini sağlamak,

ve en önemlisi takım anlayışı ile çalışmak, asli politikalarımızdır.

Fırat Perde Sistemleri Yönetimi, bu politikanın tüm çalışanlarına iletileceğini ve anlaşılmasını sağlayacağını taahhüt eder.